Вітання міського голови

Шановні друзі!

Від імені ковельської територіальної громади радий вітати усіх, кого зацікавив офіційний сайт міста Ковеля. Міста особливої величі і краси, з багатим минулим і достойним майбутнім.

Завдяки зручному географічному розташуванню місто має достатньо потужний транспортний потенціал, вирізняється інтенсивним розвитком, помітно впливаючи на регіональну економіку. Сучасники називають Ковель містом залізничників. Сьогодні прямі колії ведуть в 6 країн світу. І це має суттєве значення для іноземних партнерів, зацікавлених у розвитку свого бізнесу. Ковель, в якому сьогодні проживає майже 68 тисяч мешканців, має розгалужену інфраструктуру та потужний промисловий і кадровий потенціал, перевірені часом ділові стосунки з українськими та зарубіжними партнерами.

Ковельська земля подарувала Україні і світу не одну величну постать. Вона була колискою багатьом вченим, письменникам, артистам, імена яких прославили не лише Волинь, а й Україну. У цьому краї брали наснагу для творчості Леся Українка, Тарас Шевченко, Іван Франко, Пантелеймон Куліш, Михайло Старицький, Микола Лисенко, Михайло Драгоманов.

Ковельчани гордяться своїм містом, люблять його, шанують традиції, примножують успіхи, докладають максимум зусиль для розвитку духовних та матеріальних надбань, прагнуть здійснити бажання багатьох поколінь бачити Ковель економічно розвинутим, гарним і квітучим, європейським містом.

Цей сайт покликаний поповнити Вашу поінформованість про Ковель, утвердити прозорість і відкритість діяльності органів влади. Ковельчанам має бути відома і зрозуміла діяльність керівництва міста, виконавчого комітету, депутатів. Ми завжди готові вислухати зауваження і пропозиції та знайти правильні рішення на користь громади.

Ласкаво просимо до Ковеля!

З повагою

Олег Кіндер,

Ковельський міський голова

Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти