Калінін Анатолій Григорович

 

Калінін Анатолій Григорович

Калінін Анатолій Григорович

Звання "Почесний громадянин міста Ковеля" присвоєно рішенням сесії міської ради №275 від 20 жовтня 1987 року.

Анатолій Григорович народився в 1909 році в селищі Людиново Жиздринського повіту Калузької губернії. На той час це було невеличке містечко - близько 25 тисяч мешканців. Однак, у ньому знаходився великий машинобудівний завод, де працювало понад 9 тисяч робітників. На цьому підприємстві п’ятнадцятирічним юнаком Анатолій Калінін і розпочав свою трудову біографію, ставши учнем слюсаря. Через кілька місяців пішов навчатися на фабрично-заводське училище Брянської області. Брав участь у розбудові народного господарства, довгий час працював на залізниці м. Людиново.

З 1931 року Анатолій Григорович проходить службу в армії: командир танкетки, старшина 54-го кавалерійського прикордонного загону.

З перших і до останніх днів Великої Вітчизняної війни Анатолій Григорович перебував на фронті. Він був учасником взяття Берліна, дійшов до річки Ельби, де і зустрів Перемогу.

У післявоєнний час Калінін працював на відповідальних посадах в Ковелі. Він - активіст громадського життя міста, багато сил і вміння віддав вихованню підростаючого покоління. Нагороджений орденами Вітчизняної війни І і II ступенів, "Червоної Зірки", багатьма медалями.

Читайте також:

Ковель VS Covid
Станом на 06.12.2021 
Захворіли за добу: 28
Одужали за добу:106
Кількість хворих  в стац. МТМО:82
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти