У Ковелі згадали події Революції Гідності та помолились за Героїв Небесної Сотні

У Ковелі згадали події Революції Гідності та помолились за Героїв Небесної Сотні

Сьогодні у Ковелі відбулися заходи до Дня Героїв Небесної Сотні. Віддати данину шани живим і полеглим учасникам Революції Гідності до монумента борцям за волю України прийшли представники міської та районної влади, духовенство, молодь, громадськість.

На початку зустрічі панахиду за Героями, які віддали своє життя на Майдані і в зоні бойових дій на Сході країни, відслужили священники ПЦУ.
 
Ведуча заходу Аліна Кубська нагадала присутнім про трагічні події, коли влада розстрілювала свій народ. Людей, які пішли у бій з несправедливістю, заради свободи і кращого майбутнього України.
 
Тоді у Києві загинуло понад 110 відважних патріотів. Найстаршому із Небесної Сотні було 83, наймолодшому - всього 17. Усі вони змусили нас переосмислити реальність, історію.

Пам’ять про тих, хто вставши на захист правди і гідності, пожертвував своїм життям, мешканці Ковельської громади вшанували хвилиною мовчання.

До учасників заходу звернувся міський голова Ігор Чайка, який, зокрема, зауважив, що українці – великі патріоти, які вміють об’єднатися задля національної ідеї й відстояти своє бажання жити у вільній країні. Боротьба за це продовжується нині, і ми неодмінно переможемо.
 
Слово мав і голова районної ради В’ячеслав Шворак.
 
На знак вдячності і шани мешканці міста та району поклали квіти  до монумента борцям за волю України та Стели пам’яті загиблим землякам — учасникам АТО.
  

 

Читайте також:

20 лютого 2021
Ковель VS Covid
Станом на 24.02.2021
Захворіли за добу: 12
Одужали за добу: 2
Кількість хворих  в стац. МТМО: 26
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти