Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці  Косачів, 23 в місті  Ковелі Волинської області» (Скачати)
 
Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами. 
 
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
 
Розробник містобудівної документації: Комунальне  підприємство «Госпрозрахункове  проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля».
 
Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 27 серпня  2020 року  № 70/71 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Косачів, 23».
 
Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна. 
 
Основні техніко-економічні показники проекту:
Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля і згідно генерального плану належить до територій садибної житлової забудови. Проєктом передбачається реконструкція з добудовою квартири №2  у чотирьохквартирному житловому будинку по вул. Косачів, 23 на земельній ділянці площею 0,0061 га (кадастровий номер 0710400000:01:006:0038), яка перебуває у користуванні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Площа прибудинкової території складає 795,0 кв.м, площа забудови -345,0  кв.м, площа мощення – 314,0 кв.м, площа озеленення – 136,0 кв.м. 
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерної підготовки території та вертикального планування
Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка
 
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з  06 квітня 2021 року до 07 травня 2021 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
 
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 07 травня 2021 року.                
 
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
 
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
 
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.
 
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
 
Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці  Косачів, 23 в місті  Ковелі Волинської області» відбудуться 27 квітня 2021 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).
 
Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради

Читайте також:

06 квітня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 19.04.2021 
Захворіли за добу: 88
Одужали за добу: 42
Кількість хворих  в стац. МТМО: 85
Фотогалерея
Анонс
Служба зайнятості
Посилання на сайти