Громадський бюджет: з 1 по 31 травня триватиме прийом проєктів

Громадський бюджет: з 1 по 31 травня триватиме прийом проєктів

З 1 по 31 травня триватиме прийом проєктів громадських ініціатив, спрямованих на  розвиток міста.
 
Рішенням міської ради від 25.03.2021 № 7/84 затверджено Положення про Громадський бюджет Ковельської територіальної громади.
 
Громадський бюджет  – це можливість для кожного мешканця ініціювати важливі проєкти, на які виділяють кошти з місцевої казни.
 
Загальний обсяг фінансування становить 1 мільйон 50 тисяч гривень. Граничний розмір одного проєкту  - 150 тис. грн.
 
Він повинен бути орієнтований на вирішення певної проблематики у одній із таких сфер: безпека та громадський порядок, велоінфраструктура, дорожнє, комунальне господарство, енергозбереження, туризм.
 
Проєкти виставлятимуться на електронне громадське голосування. За його результатами будуть визначені переможці, які й отримають фінансування з міського бюджету на реалізацію ініціатив.
 
 
Як подати проєкт
 
  • Перед тим як подати проєкт на участь у Громадському бюджеті, необхідно ознайомитись з Положенням про Громадський бюджет на офіційному сайті міської ради у рубриці “Економіка” (Громадський бюджет).
 
  • Проєкт подається автором у електронному (https://budget.e-dem.ua) або паперовому вигляді у  пункт супроводу Громадського бюджету, що знаходиться у ЦНАПі (вул.Незалежності, 73).
 
  • Необхідно заповнити бланк проєкту Громадського бюджету міста (http://kovelrada.gov.ua/public_budget.html). Його  також можна отримати  у пункті супроводу.
 
  • Проєкт може подати мешканець Ковельської територіальної громади, отримавши підтримку не менше десяти осіб.

Читайте також:

07 квітня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 19.04.2021 
Захворіли за добу: 88
Одужали за добу: 42
Кількість хворих  в стац. МТМО: 85
Фотогалерея
Анонс
Служба зайнятості
Посилання на сайти