16 листопада – День радіо, телебачення та зв’язку

16 листопада – День радіо, телебачення та зв’язку

Сьогодні - День працівників радіо, телебачення та  зв’язку. З цієї нагоди секретар міської ради Михайло Гетьман та заступник міського голови Ігор Прокопів зустрілись з представниками галузі. 
У своєму вітальному слові Михайло Олександрович високо оцінив роль електронних засобів комунікації і зв’язку як необхідного і незамінного атрибуту життя суспільства та його розвитку, зауваживши: “Сьогодні життя кожної людини важко уявити без радіо,  телебачення, зв'язку. Сучасні люди прагнуть бути в курсі всіх подій, тому велика заслуга працівників електронних засобів комунікації і зв’язку в щоденному задоволенні інформаційних потреб ковельчан». Разом із словами шани та поваги, посадовці побажали учасникам зустрічі здоров'я, родинного затишку, відчуття великого задоволення від того, що кожен обрав саме ту професію, яка для нього є  найкращою і отримує радість від своєї роботи.
 За сумлінну і плідну працю, високу професійну майстерність, надання якісних інформаційних послуг мешканцям міста Ковеля кращих представників галузі відзначено Подяками міського голови та подарунками. 
У ході зустрічі присутні обговорили подальші напрямки співпраці та висловили своє бачення розвитку електронних ЗМІ в місті.
 

Читайте також:

16 листопада 2012
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти