У Ковелі ремонтують чотири прибудинкових території

У Ковелі ремонтують чотири прибудинкових території

У Ковелі ведеться капітальний ремонт дороги на провулку Шевченка. Частину коштів на це місто отримало з державного  бюджету — 5 мільйонів гривень, 2 мільйони 630 тисяч  буде спрямовано з бюджету громади.
На умовах співфінансування ( 3,5  млн — державний бюджет, 4,5 млн бюджет громади) відремонтують вулицю Заводську ( від будинку №9 до перехрестя з вул.Тараса Боровця).
 
Підрядні організації зараз працюють і на чотирьох прибудинкових територіях. Це  - Незалежності 80 - Вербицького, 2, Смірнова, 14а,  Володимира Кияна, 47, 49, 40 років Перемоги, 13. 
За трьома першими адресами здійснюють заміну мереж, на вулиці 40 років Перемоги розпочали вкладати бруківку.
Практично завершені роботи у дворі на вул.Театральна, 28 - Мічуріна,4- Сагайдачного,6. Там  облаштовані нові доріжки, тротуари, стоянки для автомобілів.
“Люди просять, аби  їм привезли землю для клумб. Ми пообіцяли це зробити, а вони уже самотужки займуться їх впорядкуванням. Дитячий майданчик тут теж ще плануємо встановити”, - розповідає міський голова Ігор Чайка. 
Незабаром мають розпочатись ремонт на ще одній прибудинковій території - Міцкевича, 3. У нинішньому році до переліку робіт також включено благоустрій тротуарів на вулиці Незалежності — в районі універмагу та стоматполіклініки, на відрізках від  Олени Пчілки до Івасюка та від Шевченка до Пирогова.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Читайте також:

14 вересня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 24.09.2021 
Захворіли за добу: 32
Одужали за добу: 10
Кількість хворих  в стац. МТМО:  71
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти