Міський голова Ігор Чайка привітав ковельчан з перемогою на чемпіонаті світу

Міський голова Ігор Чайка привітав ковельчан з перемогою на чемпіонаті світу

Міський голова Ігор Чайка зустрівся та поспілкувався з чемпіонами світу з веслування на байдарках і каное, ковельчанами Андрієм Рибачком та Юрієм Вандюком, їх тренером Федором Семенюком.
“Це перша така велика перемога у нашому житті. До цього ми мали срібні нагороди першості світу,  Європи. Сам титул — чемпіона світу для нас є дуже важливим. І для нашого тренера Федора Івановича також. У нього ми теж перші чемпіони”, -  розповідає Юрій Вандюк.
 
“Довго ми до цього йшли, тренувалися. Але нам вдалося це зробити. І цьому дуже раді. Це  вагоме досягнення для кожного спортсмена.”, - продовжує його колега Андрій Рибачок.
 
Хлопці кажуть, що попереду у них підготовка до Олімпійських ігор, які пройдуть в Парижі у 2024 році. 
“Хочемо також достойно представити наш Ковель, Україну на наступних чемпіонатах Європи і світу. Це в нас вдається. Думаємо, що й далі не підведемо”, - поділились вони своїми планами на майбутнє.
 
Ігор Чайка привітав чемпіонів, їх тренера. Подякував за те, що вони прославляють рідне місто, Україну. Побажав, щоб всі плани вдалось реалізувати і досягти нових висот у спорті. 
 
Нагадаємо, що світове “золото” ковельчани здобули  у Копенгагені (Данія). Українська четвірка, до якої входили входили Андрій Рибачок, Юрій Вандюк, Тарас Міщук та Віталій Вергелес,  виграла на дистанції С4 500м.
 

Читайте також:

22 вересня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 21.10.2021 
Захворіли за добу: 89
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО:  97
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти