У Ковелі привітали працівників закладів дошкільної освіти

У Ковелі привітали працівників закладів дошкільної освіти

Напередодні Дня працівників закладів дошкільної освіти в народному домі «Просвіта» відбулися урочистості. Зі сцени звучали слова шани та подяки на адресу тих, кому довіряють надзвичайно відповідальну місію - виховувати нашу малечу, допомагати їм пізнавати світ та ставати мудрішими.
На свято завітали міський голова Ігор Чайка, його заступник  Наталія Маленицька, начальник управління освіти Віктор Бичковський, голова профспілки працівників освіти Ігор Сезьомін.
У Ковельській громаді працює 18 закладів дошкільної освіти, які відвідують понад 3 тисячі дітей. 
 
Влада має досить амбітні плани щодо поліпшення їх матеріальної бази, створення комфортних умов для працівників та дітей.  Це — термомодернізація приміщень, благоустрій територій.
 
На сьогодні майже в  усіх дитсадках оновлено харчоблоки, розпочато ремонти санвузлів в групах, будуть придбані нові меблі.
 
Ігор Чайка у своєму виступі наголосив: «Я прийшов, щоб засвідчити свою повагу до Вашої праці, подякувати  керівникам дошкільних установ, колективам за Ваші добрі серця, щоденну турботу про наших маленьких ковельчан. Важливо, щоб Ви мали шану від батьків, увагу від влади, щоб все у Вас було добре в родині,  на роботі. Ми з Вами. Пам’ятайте про це”.
 
Багато теплих слів прозвучало для людей,  які віддають щоденно тепло своїх сердець, від Наталії Маленицької: “Усі, хто працює у наших дитсадках, найкращі в світі вихователі, помічники вихователів, кухарі, практичні психологи, керівники  гуртків. Дякую Вам, що Ви є в наших дітей”.
Начальник управління освіти Віктор Бичковський  найперше звернувся до ветеранів з проханням підтримати молодь, яка приходить працювати в колективи, та передати їм свій запал, поділитись досвідом, аби вони стали професіоналами своєї справи. До привітань  долучився і голова профспілки працівників освіти Ігор Сезьомін.
Окремих представників колективів було відзначено Подяками міського голови та Грамотами управління освіти.
Своїми виступати додали хорошого настрою присутнім - народний художній ансамбль танцю «Барвінок», колектив вихователів ДНЗ№9. Найбільше порадували наймолодші учасники концерту - вихованці дитсадка №8.
Гарним подарунком до свята став виступ ансамблю “Оксамит” з Турійська.

Читайте також:

24 вересня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 21.10.2021 
Захворіли за добу: 89
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО:  97
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти