25 вересня працівники позашкілля відзначають професійне свято

25 вересня працівники позашкілля відзначають професійне свято

Позашкіллю Ковеля є чим пишатися: протягом останніх років  скарбничка їх перемог на міжнародному,  всеукраїнському та обласному  рівнях поповнилася десятками престижних нагород. 
У місті функціонує 4 заклади   - Палац учнівської молоді імені Івана Франка (директор Тетяна Середюк ), станція юних натуралістів (директор Віра Бобчук), станція юних туристів (директор Тамара Хаймик ), станція юних техніків (директор Володимир Токарець). Освітня діяльність в них здійснюється за напрямками: художньо-естетичний, еколого-натуралістичний, туристсько-краєзнавчий, науково-технічний. У  різноманітних  гуртках тут займається  понад дві з половиною тисячі учнів.
 
У колективах задіяно майже 50  працівників. Більшість з них вчора взяли участь в урочистостях, що проходили в культурно-просвітницькому центрі,  з нагоди Дня позашкілля. Для них звучали слова вдячності і вітань  від колег та представників влади. 
 
Як зауважила заступник міського голови Наталія Маленицька, у позашкіллі працюють найуспішніші педагоги, бо юні ковельчани йдуть до них із задоволенням та за  власним бажанням.
 «Ви - дуже важливі люди у житті та вихованні наших дітей. Саме Ви відкриваєте таланти,  розвиваєте їх здібності.  Ви виховуєте патріотичний дух та готуєте їх до складного сучасного життя», - наголосила вона у своєму виступі. - Дякую Вам за працю, за те, що Ваші вихованці прославляють Ковель,  привозять у наше місто багато нагород різного гатунку. І в цьому – Ваша велика праця».
 
Працівникам позашкілля вручили обласні нагороди за досягнення та успіхи у роботі. Були і відзнаки управління освіти.
Про концертну програму подбали колеги зі школи мистецтв. 
 
З нагоди професійного свята вітання працівникам позашкілля адресує і міський голова Ігор Чайка: «Дорогі педагоги, нехай  Ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних. 
 
У країні позашкілля живе дух творчості, таланту та дитячої радості. А Ваші натхнення,  енергія, оптимізм і вміння реалізувати задумане нехай допомагають робити її яскравою та багатогранною, щедрою на успіхи і перемоги.
 
Спасибі за працю, здобутки, за Ваші серця, які Ви віддаєте дітям.
 
Миру, здоров'я, благополуччя, творчих ідей у Вашій благородній справі». 

Читайте також:

25 вересня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 21.10.2021 
Захворіли за добу: 89
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО:  97
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти