Дорогі захисники української землі!

Дорогі захисники української землі!

Кожному з Вас – слова подяки і шани. Уклін Вам за мужність і героїзм! Велике спасибі за Україну.
 
14 жовтня – день людей, які зробили вибір, та свідомо вирішили захищати країну. Особисто для мене, захисники — це  мої хороші знайомі, наші  ковельчани, усі ті, хто вже пройшов пекельні будні, або знаходиться на лінії фронту. Хто не повернувся живим у рідні оселі, але залишився назавжди у нашій пам’яті....
 
14 мешканців громади забрала та безжальна і жорстока війна. Низько схиляю голову перед їх подвигом, щиро сумую разом із родинами, яким їх завжди не вистачатиме. Ми пам’ятаємо і хочемо, щоб  не забували у рідному місті, кому ми зобов’язані тим, що у нас сьогодні мирно і затишно.
 
Портрети наших Героїв на оновленій стелі, що на Меморіалі Слави. А ще ми їм присвятили експозицію на бульварі Лесі Українки. Слава нашим оборонцям та вічна їм пам'ять.
 
14 жовтня – це свято  українських патріотів: День захисників та захисниць, яке об'єднане з річницею утворення Української Повстанської Армії, Днем шанування Українського козацтва та величним храмовим святом -  Покрови Пресвятої Богородиці.
 
Озираючись на останні роки, які поділили наше життя навпіл, ми добре розуміємо, що саме завдяки героїчному подвигу захисників, для яких обов’язок та патріотизм були не просто словами, завдяки їх подвигу Україна сьогодні має можливість бути, розвиватися і з надією дивитися в майбутнє. І найголовніша наша міць в тому, що ми відстоюємо і боронимо рідну  землю. 
 
Вітаю всіх зі святом! Хочеться щиро усім нам побажати, щоб якнайшвидше на східних рубежах люди теж забули про вибухи і постріли, щоб мир запанував на усій нашій землі. Міцного всім  здоров’я, добра та злагоди. 
Нехай Покров Пресвятої Богородиці збереже нас і нашу країну!
 
Слава Україні!
 
 
 
З повагою – 
міський голова Ігор Чайка
 

Читайте також:

13 жовтня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 21.10.2021 
Захворіли за добу: 89
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО:  97
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти