У Ковелі згадували події двох революцій та вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за Україну, спільною молитвою

У Ковелі згадували події двох революцій та вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за Україну, спільною молитвою

У Ковелі відбулись урочистості з нагоди  Дня Гідності та Свободи. Представники міської та районної влади, установ, організацій, духовенства, ветерани, військовослужбовці  прийшли   до  стели на честь земляків  - загиблих в АТО та Героїв Небесної Сотні.
Мешканці громади зібралися тут, аби віддати данину пам’яті і шани нашим співвітчизникам, які восени 2004 року і в листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.  
 
 
Міський голова Ігор Чайка,  звертаючись до присутніх,  наголосив: «Ми повинні пам’ятати, що гідність – це не лише право скористатися свободою, але й право взяти на себе відповідальність за розбудову держави. Схиляю голову перед кожним, хто заплатив свій особистий рахунок за наші права і свободи, за можливість стояти тут,  хто був сміливим, був чесним і йшов до кінця, хто нині відстоює нашу незалежність».
Пам’ять про загиблих патріотів – захисників України вшанували хвилиною мовчання. Панахиду відслужили священники Православної Церкви України.
“Нас сколихнув і об’єднав Майдан. І саме ці події розбудили те, що дрімало всередині нас, і здавалось вже ніколи не прокинеться. Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для глибокого переосмислення суті людського буття”, - такими словами ведучі завершили урочисте зібрання у Ковелі, присвячене Дню Гідності та Свободи.
Потому лягли квіти квіти до  стели на честь земляків  - загиблих в АТО та Героїв Небесної Сотні і  до  пам’ятника борцям за волю України.

Читайте також:

21 листопада 2021
Ковель VS Covid
Станом на 06.12.2021 
Захворіли за добу: 28
Одужали за добу:106
Кількість хворих  в стац. МТМО:82
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти