Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі відбулись урочистості з нагоди Дня Соборності України

У Ковелі відбулись урочистості з нагоди Дня Соборності України

Завтра, 22 січня — День Соборності України. З цієї нагоди  міський голова Ігор Чайка  та секретар міської ради Оксана Багнова разом з керівниками Ковельського району поклали квіти  до стели на честь земляків – загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні  і пам’ятника борцям за волю
України.
У Народному домі «Просвіта» відбулись урочисті, в яких взяли участь представники міської та районної влади, громадських організацій, установ та підприємств.
 
Мистецьку програму розпочала ведуча заходу Наталія Гончар віршем "Дихай вільно, моя Україно!". А далі прозвучала композиція“Київська Русь”, яку виконала Руслана Шацька у супроводі танцювального ансамблю “Дзвіночок”. 

 
Слова цих творів підкреслили велич, волелюбний дух, прагнення нашого народу до єднання і порозуміння. 
 
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх, хто поліг за незалежність і територіальну цілісність держави. 

 
До присутніх звернувся міський голова Ігор Чайка: «22 січня січня ми відзначаємо – День Соборності України. Саме цього дня понад століття тому відбулось єднання українців в соборну Українську державу. Та лише  24 серпня 1991 року ми здобули незалежність. Упродовж 30 років наша держава доводить своє право бути! Бути собою і бути частиною європейської родини. Через революції, майдани, війну на Сході”.

Ігор Чайка наголосив на тому, що кожен  на своєму місці має максимально працювати над зміцненням країни. “Бажаю більше цінувати наш дім, більше гуртуватися довкола всього, що для нас — Україна”, - сказав він.
 
Слово мали і голова районної державної адміністрації Ольга Черен та голова районної ради В’ячеслав Шворак.
 
Неповторну, святкову атмосферу допомогли створити кращі колективи міста:  вокальний ансамбль «Колорит», тріо у складі Поліни Панюс, Жанни Будкової та Світлани Осокіної,  ансамбль “Награш”, народний аматорський хор "Вишиванка",  клуб бального танцю «Модерн», дитяча студія народного танцю «Дзвіночок», народний художній хореографічний колектив «Барвінок», танцювальна група ансамблю “Лісова  пісня”,  солісти Ольга Балюк, Роман Морозов, Анастасія Смаль. А також  у концертній програмі взяв участь хор церкви Преображення Господнього.

Читайте також:

21 січня 2022
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти