Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Триває першість області з міні-футболу

У спортивному залі КДЮСШ ім.. Є Кондратовича відбулась календарна гра першості області з міні-футболу, в якій зустрічались команди «Шанс-Авто» (м.Ковель) та «Волиньагротех» (м. Луцьк). Гра проходила в напруженій боротьбі. З перших хвилин гри гості дали зрозуміти, що приїхали в Ковель за перемогою. На 8-ій хвилині гри у ворота лучан був призначений пенальті, який не зміг реалізувати Володимир Бобилєв. На 10-ій хвилині гри «Волиньагротех» відкрив рахунок, після чого господарі створили гольовий момент біля воріт суперників. На 15-ій хвилині рахунок став 2:0 на користь гостей, та вже на 16-ій хвилині «Шанс-Авто» скоротив відставання до мінімуму. Другий тайм розпочався з атак наших земляків і незабаром рахунок зрівнявся. Під кінець гри дали знати про себе фізична підготовка та вольові якості ковельчан. За останні 10 хвилин гри господарі провели 3 м’ячі у ворота суперників та заслужено перемогли з рахунком 5:2.