Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

У Ковелі змагались тенісисти

16 команд з Волинської області впродовж двох днів у спортивному залі ПТУ №5 виборювали звання найкращої у змаганнях з настільного тенісу в залік ХІ спортивних ігор школярів Волині.
Змагання проходили за коловою системою у двох підгрупах. Переможцями змагань у своїх групах стали команди «Луцьк-І» та «Ківерці», які зустрілися у фіналі.
3:1 на користь юних тенісистів з обласного центру. За ІІІ місце змагалися команди «Луцьк-ІІ» та «Рожище-І». У додатковій п’ятій зустрічі перемогли лучани.
Тож призові місця розподілилися наступним чином: перше місце у команди «Луцьк-І», друге - «Ківерці», третє місце посіла команда «Луцьк-ІІ».
Організаційний комітет щиро вдячний директору ПТУ №5 Володимиру Кобченку та вчителям фізичної культури Володимиру Косяку та Олександру Вельмі за організацію та проведення змагань.