Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Команда ЗОШ №1 – переможці турніру

20-22 травня на футбольних полях ЗОШ №1 та №7 проходили змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» серед дітей 2002 року народження і молодших.
Другі місця в своїх підгрупах зайняли ЗОШ №12 та СШ №3, де між собою розігрували 3 місце. Впевнену перемогу з рахунком 5:1 посіли вихованці ЗОШ №12, які і зайняли третє місце. До змагань команду готував вчитель фізичної культури Кисляк Микола.
Переможцями змагань в своїх підгрупах стали команди ЗОШ №1 та НВК №11, які зустрілися у фіналі. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь юних футболістів ЗОШ №1, які стали переможцями даного турніру.
До змагань команду готував вчитель фізичної культури Сергій Логінов. Друге місце посіла команда НВК №11.
До змагань команду готував вчитель фізичної культури Роман Жук.
Ці змагання стали завершальними у спартакіаді «Спортивних іграх школярів» загальноосвітніх закладів міста. Вітаємо директорів загальноосвітніх шкіл Тетяну Донюш (ЗОШ № 1), Ігоря Ткачука (ЗОШ № 2), Аллу Дідук (ЗОШ №9) та кафедри фізичної культури цих шкіл за зайняті загальні І місця у своїх підгрупах у змаганнях «Спортивних ігор школярів».