День депутата у виховній колонії

День депутата у виховній колонії

В Ковельській виховній колонії відбулось виїзне засідання спостережної комісії, день депутата та захід до Міжнародного дня захисту дітей. Депутати Ковельської міської ради та члени спостережної комісії мали можливість не тільки попрацювати, а й спільно з вихованцями переглянути концертну програму, підготовлену студентами Ковельського промислово-економічного коледжу та ЗОШ №12. Дзвінкі голоси студенток Наталії Котищук, Ольги Шуляк, Софії Зінчук, мелодійна пісня під гітару Ореста Цвида, декламація вірша маленькою Катрусею Васковець не залишили байдужими жодного присутнього в залі. А запальні танці колективів «Пірует» та «Манго» додали настрою.
У перервах між виступами артистів до хлопців з вітальними словами звернулися настоятель Свято-Введенського храму отець Василь, начальник служби у справах дітей, голова піклувальної ради у колонії Жанна Вельма, секретар міської ради Михайло Гетьман, депутат Ковельської міської ради Тетяна Селівончик, член спостережної комісії, голова громадської організації «Найщасливіша» Наталія Наконечна, начальник управління пенітенціарної служби України у Волинській області Олександр Герасимчук, начальник виховної колонії Іван Абрамчук.
Кожен з виступаючих зичив хлопцям швидкого повернення додому, наполегливості у досягненні своєї мети, здоров’я та мудрості.
З нагоди свята вихованці установи отримали подарунки – солодощі, спортивний інвентар і футбольну форму.

Служба у справах дітей
виконавчого комітету міської ради

 

Читайте також:

03 червня 2013
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти