Діти з особливими потребами отримали подарунки

Діти з особливими потребами отримали подарунки

Щороку на початку червня відзначається День захисту дітей - свято, яке є не тільки національним, а й міжнародним, із більш ніж піввіковою історією. Саме з нагоди цього свята центр реабілітації дітей-інвалідів м. Ковеля та асоціацію «Особлива дитина» відвідала голова Ковельської міської організації політичної партії Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», депутат міської ради Віра Федосюк.
«Діти – майбутнє нашої держави, вони прагнуть до нових знань, творчо мислять і розвивають свої здібності, щоби стати гідними громадянами України, – каже Віра Іванівна. – Водночас це свято є важливим і для дорослих – для усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Діти – наш найдорожчий скарб, це наша радість. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства».
Гостя вітала дітей не тільки словами, а й солодкими подарунками. Свято завершилося за «солодким столом», організованим для вихованців реабілітаційного центру.
Щиро дякую всім, хто присвятив своє життя вихованню дітей з особливими потребами. Слова особливої шани - людям, які щоденно піклуються про особливих дітей, вони найбільше потребують нашої уваги, тепла і любові.

Центр реабілітації дітей-інвалідів м. Ковеля
 

Читайте також:

04 червня 2013
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти