У Ковелі відбулись урочистості з нагоди 80-річчя УТОСУ

У Ковелі відбулись урочистості з нагоди 80-річчя УТОСУ

У Народному домі «Просвіта» відбулися урочистості з нагоди 80-річчя з часу створення Всеукраїнської добровільної громадської організації інвалідів по зору. Створене в УРСР 4 червня 1933 року Республіканське об’єднання виросло до потужної, впливової громадської організацієї. Нині УТОС - це захист прав та інтересів незрячих, їх трудова та медична реабілітація, турбота про добробут, інтеграція в суспільство. 

В урочистостях взяли участь заступник міського голови Ігор Прокопів, заступник голови Ковельської районної адміністрації Андрій Мигуля, заступник голови районної ради Галина Коляда, окремі начальники управлінь, відділів міської ради, райдержадміністрації, настоятель Церкви Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ с. Білин о. Юрій Кацюк, члени територіальної первинної організації УТОС з м. Ковеля, Ковельського, Старовижівського, Турійського районів.

Голова Ковельської територіальної первинної організації УТОС Світлана Осійчук привітала з ювілеєм учасників зборів та поінформувала про підсумки роботи, поділилась планами на майбутнє, які спрямовані на те, щоб незрячі інваліди могли жити достойно у нашому суспільстві.

У своєму вітальному слові заступник міського голови Ігор Прокопів зазначив, що Ковельська міська влада завжди йде назустріч у вирішенні соціальних та побутових питань інвалідів зору. Цьогоріч 116 осіб цієї категорії мають право на пільгу по оплаті за житлово-комунальні послуги у розмірі 25%, що передбачено міським бюджетом. Ігор Ярославович подякував колишній і нинішній голові організації за роботу, піклування про незрячих та запевнив, що і в подальшому міська влада не оминатиме турботою цю категорію ковельчан.
 Групу кращих активістів товариства було відзначено подяками, квітами та подарунками. Зокрема їх вручено Ірині Клиновій, колишньому керівнику Ковельської територіальної первинної організації УТОС, Ганні Гнатюк, Катерині Кравчик, Парасковії Ковальчук, Миколі Юрчику - членам правління.
На продовження свята члени організації підготували концертну програму.

Читайте також:

05 червня 2013
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти