Ваучер збільшує шанси знайти роботу особам віком понад 45 років

Ваучер збільшує шанси знайти роботу особам віком понад 45 років

Для осіб віком понад 45 років чи не найцікавішим нововведенням у чинному законодавстві в сфері зайнятості є видача їм ваучерів на навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.
На підставі ваучера здійснюються перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня. Навчання проводиться професійно-технічними та вищими навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг.
Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначеного законом на момент прийняття рішення про його видачу, тобто 11470,00 грн. на сьогодні. Ваучер надається один єдиний раз. Далі особа обирає потрібний навчальний заклад і укладає із ним договір. Після укладання останнього служба зайнятості починає оплачувати навчання.
У травні цього року Ковельським міськрайонним центром зайнятості був виданий перший ваучер для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці одній особі за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва».
Тож, шановні мешканці міста Ковеля та Ковельського району, якщо Вам 45 і Ви ніяк не можете знайти відповідну роботу, не зволікайте та звертайтесь до Ковельського міськрайонного центру зайнятості для отримання вичерпної інформації щодо умов видачі ваучера.
Ваучер на навчання – це шанс, яким варто скористатись.


Валентина Семенюк,
заступник директора Ковельського МРЦЗ
 

Читайте також:

05 червня 2013
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти