Триває підготовка до Дня Перемоги

Триває підготовка до Дня Перемоги

     Традиційно напередодні Дня Перемоги, 8 травня, пройде мітинг пам’яті біля братської могили на міському кладовищі. Формування колони - біля міської ради о 12.00год.
9 травня ковельчани урочистою ходою від Будинку рад пройдуть вулицею Незалежності до меморіалу Слави, де об 11.00 розпочнеться мітинг. Також в цей день з 16.00год. відбуватиметься концерт за участю мистецьких колективів та хору ветеранів на літній естраді парку культури ім. Лесі Українки, працюватиме виїзна торгівля, ветеранів частуватимуть солдатською кашею.
        Також 9 травня в активу Ради ветеранів війни і праці буде можливість поспілкуватися з міським головою та іншими представниками міської влади.   Зустріч відбудеться після урочистого мітингу.
       Особливістю цьогорічного святкування буде участь в урочистостях муніципального духового оркестру (керівник - Василь Марцинковський). Ковельчани вперше зможуть побачити і почути місцевих музикантів, об’єднаних у колектив в січні цього року.  
     Управлінню праці та соціального захисту доручено провести обстеження умов проживання ветеранів Великої Вітчизняної війни з метою надання їм конкретної допомоги. Відділ комунального господарства  протягом квітня облаштує всі пам’ятні місця та поховання загиблих воїнів. Продовжать роботу шкільні волонтерські організації. Учні разом із вчителями відвідають ветеранів за місцем проживання, привітають їх зі святом, допоможуть по господарству.
       Управління освіти організує конкурс малюнків та літературних творів, присвячених 66-ій річниці Перемоги. Виставку кращих робіт ковельчани зможуть оглянути 9 травня біля Палацу учнівської молоді. Ветерани матимуть змогу взяти участь у шаховому турнірі, який відбудеться в шаховому клубі Комплексної ДЮСШ 6-го травня об 11.00 годині. За кубок Перемоги з міні-футболу 5-го та 6-го травня змагатимуться учні 8-9 класів.
       Традиційно в історичному музеї буде розгорнуто експозицію на відповідну тематику.

    
 

Читайте також:

07 квітня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти