Будьмо господарями рідного міста!

Будьмо господарями рідного міста!

Шановні ковельчани!

Як відомо, з 22 березня по 22 квітня у нашому місті проводиться місячник з благоустрою. Відповідно складені заходи щодо наведення ладу на вулицях, прибудинкових територіях, в парках і скверах, інших місцях відпо¬чинку людей. Конкретні завдання визначені керівникам і трудовим колективам комунальних і промис¬лових підприємств, комер¬ційних структур, установ й організацій.
Однак для того, щоб прихорошити і благоустроїти наш рідний Ковель у ці передпасхальні дні, тільки згаданих вище заходів недостатньо. Тим більше, що нинішнього року в зв’язку із деякими новаціями, спричиненими введенням в дію нового Податкового кодексу, бюджетних асигнувань на благоустрій стане значно менше.
В таких умовах відповідальністю за чистоту і красу рідного міста мають пройнятися усі його мешканці – і молоді, і старші віком, і робітники, й інтелігенція, і власники приватних будинків, і квартиро¬наймачі комунального житла.
На превеликий жаль, такої відповідаль¬ності багатьом із нас бракує. Мріючи про європейські стандарти життя, система¬тично буваючи у країнах близького і далекого зарубіжжя, ми погано запровад¬жуємо кращий досвід благоустрою і наведення порядку у себе вдома, не демонструємо дотримання цивілізованих правил і норм співжиття.
Багато міських вулиць і подвір’їв захаращені сміттям, побутовими відхо¬дами, бур’янами і лахміттям. Чимало городян лінуються скористатися послу¬гами комунальних служб, вчасно вивезти цей мотлох, натомість організо¬вуючи його звалища у непристосованих місцях. Не завжди дбають про чистоту і зразковий санітарний стан власники приватних будинків.
Напередодні великого християнського свята Великодня ми звертаємося до ковельчан із закликом активно вклю¬читися у загальноміський місячник із благоустрою, зробити все можливе, аби очистити Ковель від бруду, максимально його благоустроїти і прихорошити. Буде прекрасно, коли ми зустрінемо свято в чистоті, красі, зелені і квітах. І роботу цю почнімо зі свого будинку, свого подвір’я, своєї вулиці, своїх саду і городу.
Ми звертаємося до заможних людей: не пошкодуйте грошей для того, щоб максимально впорядкувати частину вулиці, на якій спорудили будинок, скооперуйтесь із сусідами й позасипайте ями, вибоїни, вирівняйте проїжджу части¬ну, якою їздите ви, ходять ваші діти і онуки.
З огляду на нестачу коштів у міському бюджеті просимо керівників підприємств, установ, організацій, бізнесових структур подумати над тим, як спільними силами відремонтувати наші з вами дороги, вулиці, тротуари, виділивши для цього кошти в межах можливого.
Ковель має давні і славні традиції боротьби за відмінний благоустрій та зразковий санітарний стан. Примножмо їх цьогорічної весни,  ділом доведімо, що ми – справжні господарі рідного міста!
З повагою –
члени громадської ради при Ковельському міському голові.


Читайте також:

07 квітня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти