Потенційні інвестори знову у Ковелі

Потенційні інвестори знову у Ковелі

У Ковелі  побували представники польської фірми ІЛФ Консалтінг Інжинірз на чолі з головою Анжеєм  Дерчі. Сьогодні ІЛФ є одним із провідних інженерних підприємств у всьому світі. Фірма пропонує своїм клієнтам послуги інженерні та консультаційні протягом реалізації  усього проекту. На ринку Польщі ІЛФ працює уже десять років. Для Ковеля цікавим і корисним є досвід їх роботи з впровадження проектів щодо переробки твердих побутових відходів.
     Міський голова Олег Кіндер під час зустрічі із польськими фахівцями  наголосив на тому, що у Ковелі дуже гострою є проблема утилізації ТВП. Єдиний полігон, куди вивозиться сміття, переповнений. Тому на часі будівництво сміттєпереробного заводу або ж сміттєсортувальної лінії. Ковель може стати  прикладом для інших міст України, якщо успішно вирішить  проблему переробки твердих побутових відходів. Олег Кіндер зауважив, що Волинь має 1 млн. кубічних метрів відходів в рік. А зважаючи на те, що Ковель розташований у географічному центрі області, підприємство, що здійснюватиме сортування та переробку сміття, буде вигідним всьому регіону.
        На думку польських бізнесменів потрібно найперше визначитись, що на сьогодні для міста є найактуальнішим – будівництво сміттєсортувальної лінії, чи заводу з переробки сміття. ІЛФ Консалтінг Інжинірз уже здійснювала ряд таких проектів в Польщі, тому може запропонувати свої послуги і Ковелю.

Читайте також:

12 квітня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти