Презентація проекту «Пасивний дім» у Ковелі

Презентація проекту «Пасивний дім» у Ковелі

В сесійній залі Ковельської міської ради відбулася конференція, присвячена відкриттю виставки «Енергоефективне будівництво», організованій Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GІZ) GmbH під егідою Федерального міністерства охорони довкілля та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMU), виконавчого комітету Ковельської міської ради та за сприяння ініціативи «Проект пасивний дім».
     У конференції взяли участь представники міської влади, керівники бюджетних установ та промислових підприємств, громадськість міста.
Під час відкриття конфепенції секретар міської ради Михайло Гетьман наголосив на важливості для міста та його мешканців впровадження новітніх технологій енергоефективного будівництва. Керівник проекту «Пасивний дім», інженер Флоріан Ламмаєр у доповіді зазначив, що проект спеціалізується на поширенні ідей енергоефективного будівництва та впровадженні ноу – хау з технології «Пасивний будинок» серед населення країн Східної Європи та в Україні зокрема. В своїй презентації німецький фахівець розповів про сучасні технології будівництва пасивних будинків та поділився досвідом роботи у спорудженні першого подібного будинку в Україні. Після чого присутні мали змогу задати запитання фахівцю і отримати вичерпні відповіді.
       Незважаючи на постійно зростаючу вартість енергоносіїв, власних фахівців в даній важливій галузі (будівництво «пасивних будинків») в нашій країні на даний час, на жаль, немає і відповідної спеціальності навіть не існує у вузах. Флоріан Ламмаєр єдиний з дипломованих німецьких інженерів-будівельників, хто залишився працювати в Україні після фінансової кризи 2008 року і завдяки своїй добрій волі та власному ентузіазму послідовно поширює ідею пасивного будівництва. Пасивний будинок – це найсучасніша та найефективніша форма енергоефективного будівництва у світі. Як правило, пасивний будинок зовсім не потребує власного опалення, адже потреба в тепловій енергії такого будинку на рівні 15 кВт∙год/м² за рік покривається за рахунок джерел сонячної та внутрішньої теплової енергії.

Читайте також:

12 квітня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти