Встановлюються причини забруднення річки Турія

Встановлюються причини забруднення річки Турія

12 травня 2011 року у руслі річки Турія за межами міста було виявлено смугу води з неприродним забарвленням та нечистотами. Міська влада Ковеля оперативно відреагувала на повідомлення про забруднення річки Турія. На місце події відразу виїхали начальник відділу комунального господарства Олександр Балак та начальник управління водопровідно-каналізаційного господарства Юрій Савчук. При обстеженні річки в районі забруднення загибелі риби та джерела забруднення не виявлено - всі КНС управління водопровідно-каналізаційного господарства працюють відповідно до визначених норм, що підтверджено аналізами проб води Державною екологічною інспекцією у Волинській області.
       Не виключено, що забруднення міг спричинити несанкціонований викид в річку фекальних відходів асенізаційними машинами.
       Оскільки інцидент трапився  на території Ковельського району, для з’ясування обставин міським головою Олегом Кіндером та головою Ковельської райдержадміністрації Іваном Смітюхом створено  спеціальну комісію, яка проводить відповідне розслідування.
       Також міський голова Олег Кіндер дав доручення начальнику водоканалу перевірити очисні споруди, посилити заходи екологічної безпеки,  запобігання забруднення річки Турія і недопущення в подальшому потрапляння у річкові води забруднюючих речовин.


Читайте також:

13 травня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти