В Університеті ІІІ віку оголошені канікули

В Університеті ІІІ віку оголошені канікули

     Уже шість років поспіль для літніх людей Ковеля відкриті двері Університету третього віку. Саме в цьому навчальному закладі люди пенсійного віку проводять свій вільний час, обирають заняття до душі, цікавляться новинками культури, спілкуються на теми, що найбільше їх хвилюють. Досвід роботи подібного закладу був запозичений у Польщі і вдало адаптований до реалій нашого життя. Тож Університет прийшовся до душі місцевим пенсіонерам. Цю практику уже підтримали в багатьох містах України.
       Протягом восьми місяців тривали заняття Університету ІІІ віку. За цей час його слухачі дізналися про творчість художників світового рівня, місцевих поетів, новини українського законодавства, медицини. Урочисте закриття шостого року навчання відбулось в культурно-просвітницькому центрі.
      Вітаючи студентів, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Борис Зінчук подякував засновникам та кураторам Університету за роботу, побажав і надалі успішного навчання, а також вручив Марії Батраченко, Віталію Подолянчуку та Анатолію Соболєву Подяки міського голови. Він зазначив, що Університет є гордістю міста, адже ковельчани стали першими в Україні, хто запровадив таку освітньо-інформаційну практику для літніх людей. Привітати з успішним завершенням навчального року прийшли заступник начальника управління праці соціального захисту Наталія Гарбарук, директор територіального центру соціального обслуговування населення Клавдія Савчук, голова Ковельської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Людмила Стахорська.                                                              
         Університет третього віку створений на базі Територіального центру соціального обслуговування населення. Наразі тут навчаються близько 70 студентів на п’яти факультетах. Вступні та випускні іспити для слухачів не передбачені.


Читайте також:

16 травня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти