У Ковелі вшанували пам'ять жертв політичних репресій

У Ковелі вшанували пам'ять жертв політичних репресій

  Біля стели «Хрест пам’яті жертв більшовицького терору» відбувся мітинг за участю представників влади міста і району, духовенства, політичних партій, громадськості,  молоді.
       За загиблими була відслужена поминальна панахида представниками духовенства УПЦ КП та греко – католицької парафії міста Ковеля. До учасників мітингу звернувся Благочинний Ковельського міського деканату УПЦ КП протоієрей Анатолій Александрук. Про вшанування пам’яті невинно загиблих та померлих  жертв політичних репресій йшлося у виступі представника греко – католицької громади отця Євгена Задорожного.     
       «Ми віддаємо світлу данину пам'яті мільйонам українців, тисячам наших земляків, які стали жертвами антилюдського експерименту комуністичного режиму, які загинули в концтаборах, пройшли страшними шляхами через тюрми і заслання. Запам'ятати на все життя і передати нашим дітям, що такі трагічні події не мають повторитися в історії України», - наголосив у своєму виступі  міський голова Олег Кіндер.
      До присутніх звернувся голова районної  ради Петро Якубук, який акцентував увагу на тому, що пам'ять про всіх невинно загублених має згуртувати усіх живих, додати сил та волі, мудрості й наснаги для зміцнення власної держави на власній землі, для забезпечення вільного життя кожної людини.
       Спогадами про страшні часи сталінського режиму поділилися очевидці тих подій - член  Ковельської філії  «Союзу Українок» Катерина Бородюк та колишній каторжанин Іван Шевко.
      Учасники заходу вшанували пам'ять репресованих покладанням квітів до підніжжя пам’ятника.  
        Цього ж дня у храмах Ковеля пройшли поминальні богослужіння.


Читайте також:

16 травня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти