Гаряча вода буде в оселях ковельчан!

Гаряча вода буде в оселях ковельчан!

Життя сучасної людини неможливо уявити без гарячої води. Вона давно перестала бути благом цивілізації. Її відсутність створює чимало незручностей. Тому забезпечення мешканців Ковеля гарячою водою постійно перебуває на контролі міської влади. Завдяки оперативним і злагодженим діям виконавчого комітету, депутатського корпусу та прийнятим рішенням на позачергових засіданнях виконкому та сесії міської ради вдалося не допустити відключення гарячої води споживачам наприкінці березня та у квітні 2011 року. 13 травня ковельчани знову залишалися без гарячого водопостачання. Проте, вже наступного дня - 14 травня, подачу гарячої води населенню Ковеля було відновлено. За цей час було вирішено питання з ВАТ «Волиньгаз» про відновлення постачання газу ПТМ «Ковельтепло».
      Невідшкодовані втрати ПТМ «Ковельтепло» з різниці між розміром затверджених тарифів на послуги теплопостачання та економічно обґрунтованими витратами на їх виробництво становить 10 мільйонів 563 тисячі 300 гривень. Це борг держави перед ПТМ «Ковельтепло». 7 квітня 2011 року внесено зміни до Закону України «Про Державний бюджет», згідно яких Волинь включена до переліку  областей, яким передбачена субвенція на погашення цієї заборгованості.
        Без гарячої води залишилися не тільки ковельчани. Така ж ситуація була у Луцьку, Нововолинську та Володимирі - Волинському. На сьогодні газопостачання теплогенеруючим підприємствам області відновлено.
        За опалювальний період 2010 — 2011 років ПТМ «Ковельтапло» спожило майже 17 мільйонів 557 тисяч метрів кубічних природного газу на 26 мільйонів 376 з половиною тисяч гривень. Оплата становить лише 64 % цієї суми. Згідно вимог ДК «Газ України», щоб  отримати нові ліміти на природний газ (виділеня планових обсягів газу) проплата за спожитий газ має становити 70%. Отримати газ без лімітів ПТМ «Ковельтапло» не може, а відтак - і постачати населенню гарячу воду.
        Міський голова Олег Кіндер 16 травня скликав позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було прийняте рішення про подачу гарячої води населенню міста згідно затвердженого графіка.

        Ковельчани отримуватимуть гарячу воду за таким графіком:
у четвер та п’ятницю з 17.00год до 23.00год.
у суботу та неділю з 07.00год до 23.00год.
у вівторок з 6.00год до 10.00год та з 16.00год до 23.00год.

Читайте також:

16 травня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти