Держрибохорона та дайвери провели спільний рейд

Держрибохорона та дайвери провели спільний рейд

   У Ковелі започатковано співпрацю обласної Держрибохорони з громадською організацією «ЕКО-Волинь» та місцевими дайверами. Нещодавно спільними зусиллями був проведений рейд на міському водосховищі. Адже, як відомо, у період нересту - з 1 квітня по 20 травня, вилов риби на річках заборонений. Знищувати її в цей період – справжній гріх. Від того, як буде захищена риба у цей час, залежатимуть майбутні рибні врожаї у наших водоймах. Дайверами було виявлено понад 10 сіток, у які уже потрапило чимало риби. Лини, коропи, щуки, лящі  були випущені назад у водойму, а  сітки - здані у склад рибохорони.  Працівники Держрибохорони у період нересту риби і надалі працюватимуть у посиленому режимі. Це означає, що на порушників правил рибальства чекатимуть неприємні розмови з інспекторами, складання протоколів та накладання штрафів. Дайвери готові всіляко допомагати працівникам екологічних охоронних органів, тому планують продовжувати подібні акції.
      На рахунку місцевих любителів підводного плавання та лову риби  чимало інших хороших справ. Зокрема, уже стало традиційним напередодні Великодня очищати дно річки Турії. Цього року із дна було піднято сто мішків різноманітного сміття. Дайвери закликають ковельчан до екологічної культури, адже чисто не там, де прибирають, а де не смітять.
      Місцеві дайвери мали намір створити свою громадську організацію. Підводне плавання та рибальство перестало для них бути просто захопленням. Але, започаткувавши співпрацю з ГО «ЕКО-Волинь», вони вирішили приєднатися до них. Адже мета і завдання обох об’єднань співпадають. А спільними зусиллями можна досягти значно більших результатів.
       Міський голова Олег Кіндер, який є засновником громадської організації «ЕКО-Волинь», позитивно оцінив налагодження такої співпраці. Є домовленість з владою міста про сприяння у зарибненні водойм. Володимир Співак, організатор акцій, звертається до підприємців, бізнесменів надати допомогу у придбанні малька.  

Читайте також:

17 травня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти