Ковельчани знову серед чемпіонів

В місті  Луцьку  відбулись VІ  юнацькі  спортивні  ігри  Волині  з плавання серед юнаків 1995-96 р.н  та дівчат  1997-98 р.н. Серед чемпіонів юнацьких  ігор чимало ковельчан. На 200-метровій дистанції вільним стилем кращим був Том Рубець, 100-метрову доріжку брасом першим здолав Олександр Янко. Срібні медалі на змаганнях з комплексного плавання виборов Том Рубець (200м), у командній комбінованій естафеті - Том Рубець, Андрій Іванюк, Станіслав Зазикін, Антон Собчак. Ця ж команда посіла друге місце в естафеті 4 х 100м  вільним стилем. До змагань команду готував тренер КДЮСШ Юрій Коцюба.
     В місті Володимирі-Волинському відбулись VІ  юнацькі  спортивні  ігри  Волині з легкої атлетики. 100-метрову дистанцію за 11.9 секунди першим здолав Микола Столярчук, ставши чемпіоном області. Золоту медаль завоювала Тетяна Кузьминець, подолавши 1500 м  за 5.30.4 секунди.  Перше місце також у юнацької  команди в естафеті 4 х 100 м. Срібні  нагороди  вибороли  Олег Семенюк  (200 м – 25.9 сек) та Анна Рижко (метання спису  - 22 м). Команда міста Ковеля, яку готували до змагань тренери Петро Карпук та Олена Клімашевська, посіла третє загальнокомандне місце.