Десята сесія міської ради

Десята сесія міської ради

Відбулось засідання десятої сесії міської ради, на розгляд якої виносилось 40 питань порядку денного. Депутати вкотре продемонстрували обізнаність у питаннях, що виносились на розгляд сесії. Вони володіють ситуацією щодо відведення земельних ділянок під будівництво житла та для комерційного використання, добре орієнтуються в українському законодавстві та інших нормативно – правових актах державного та місцевого рівня.
       Розглянуті на засіданнях депутатських профільних комісій та колегії питання життєдіяльності громади вирішені конструктивно, прийняті відповідні рішенні.
       На сесії міської ради внесено зміни до бюджету на 2011 рік, розглянуто інформацію про виконання міського бюджету за перший квартал 2011 року, затверджено Положення про відділи виконавчого комітету міської ради, в яких відбулися зміни при затвердженні нової структури виконкому. Розглянуто ряд «земельних» питань. Взято до відома інформацію про роботу міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
     Під час оголошення депутатських запитів та звернень прозвучали прохання жителів міста Ковеля до народних обранців щодо вирішення різного роду питань, які потребують втручання влади. 

Читайте також:

26 травня 2011
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти