Важливий крок до легалізації торгівлі

Важливий крок до легалізації торгівлі

Розпорядженням міського голови від 18.05.11 № 211 відновлено роботу у новому складі робочої групи з ліквідації несанкціонованої (стихійної) торгівлі в місті.
До роботи з ліквідації несанкціонованої (стихійної) торгівлі залучені працівники міліції, податкової інспекції, санепідемстанції та ветеринарної медицини, відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, сектору благоустрою, реклами та малих архітектурних форм відділу містобудування та архітектури, відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконкому.
Протягом 19 – 24 травня цього року за результатами проведеної роботи за торгівлю у невстановлених місцях працівниками міліції складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 160 КУпАП на   14 громадян, на одного громадянина – за ст. 164 КУпПП за порушення порядку провадження господарської діяльності; за порушення ветеринарно-санітарних норм і правил (незадовільний санітарний стан робочого місця, відсутність санітарного одягу, особової медичної книжки, супровідних документів на продукцію та ін.) на 14 громадян застосовано штрафні санкції на загальну суму 1265 гривень, вилучено з реалізації 2,5 кг кондитерських виробів, що реалізувались з порушенням умов їх зберігання та без супровідних документів.
    Проведення спільних рейдів-перевірок працівниками міліції та контролюючими службами міста буде продовжуватись, що сприятиме вирішенню питань легалізації торгівлі відповідно до діючого законодавства, а також поповненню місцевого бюджету.

Читайте також:

27 травня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти