Останній дзвоник в ковельських школах

Останній дзвоник в ковельських школах

У загальноосвітніх навчальних закладах міста пролунав останній дзвоник. Святковість та урочистість панували в школах, міській гімназії, навчально – виховних комплексах. Для школярів розпочалась чудова пора канікул. Для випускників – це прощання з дитинством, улюбленими вчителями, друзями, це перехід у доросле, самостійне життя. Цього року у Ковелі школу закінчує 93 учні. На медалі претендують 13 випускників: 8 – на «золото» і 5 – на «срібло».
       Із успішним завершенням навчального року учнівський, батьківський і вчительський колективи міської гімназії привітав голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук. Він висловив свою повагу освітянам міста за вагомі досягнення в галузі, що засвідчені численними нагородами і перемогами як вихованців, так і учнів на різних рівнях – від місцевого до державного. Борис Петрович зауважив, що він гордий за рідне місто, яке йому дуже подобається. Саме тут він розпочав свою трудову діяльність, йому приємно знову побувати в гімназії. Адже її створення у 1997 році на базі середньої школи №4 відбувалося під його патронатом. В той час він також очолював Волинську обласну державну адміністрацію. Борис Клімчук кожному випускнику подарував книгу, а гімназії - комп’ютер, побажавши педагогам подальших успіхів на освітянській ниві, випускникам – цікавого студентського життя, а решті школярам – змістовного літнього відпочинку.      
        Участь у святі останнього дзвоника в різних навчальних закладах Ковеля взяли представники місцевої влади.  Секретар міської ради Михайло Гетьман побував у НВК №11, перший заступник міського голови Анатолій Трофимук привітав школярів та педагогічний колектив спеціалізованої школи №3, заступник міського голови Ігор Прокопів взяв участь в урочистій лінійці з нагоди завершення навчального року в міській гімназії.
      З 2 червня для одинадцятикласників розпочнеться зовнішнє незалежне оцінювання. У Ковелі воно відбуватиметься в п’яти школах – ЗОШ №1, №7, №10, а також в НВК №11 та №13.

Читайте також:

27 травня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти