Ковельчани відсвяткували випускний

Ковельчани відсвяткували випускний

Ще для одного покоління випускників міста Ковеля розпочалося доросле життя. У п’яти навчальних закладах відбулись випускні вечори – міській гімназії, НВК №11 та 13, а також в ЗОШ №10 та 12. Традиційна урочиста лінійка на центральній площі міста зібрала кілька сотень учнів, педагогів, батьків, пересічних ковельчан, які прийшли на свято випускного. Від навчальних закладів до Вічного вогню, пам’ятників Тарасу Шевченку та Лесі Українці, а також до інших визначних місць Ковеля поклали квіти.
Привітали присутніх начальник управління освіти Віктор Бичковський, від імені міської влади - секретар міської ради Михайло Гетьман. У своєму виступі він зауважив, що навчальні заклади Ковеля забезпечують високий рівень освіти, використовують новітні технології навчання, співпрацюють з багатьма вузами України, є ініціаторами численних творчих починань, міжнародного співробітництва з навчальними закладами інших країн. Розвиток освітянської галузі завжди був пріоритетним для міської влади, яка й надалі робитиме все можливе для забезпечення відповідних умов навчання учнів та праці викладачів, вихователів, для повноцінного функціонування  закладів освіти.
 Заступник міського голови Ігор Прокопів разом із Михайлом Гетьманом вручили медалі найкращим учням. Цього року 13 відмінників навчання отримали свої заслужені нагороди – 8 золотих та 5 срібних медалей. Міська гімназія та ЗОШ №10 мають по 5 медалістів, НВК №11 – 3. Найбільше золотих нагород у вихованців гімназії.
     Анатолій Семенюк, громадський діяч, поет та журналіст привітав вчителів та учнів із святом та прочитав свій вірш про школу. Привітав випускників, батьків та педагогів на урочистостях директор відділення «Ковельська філія» Волинського ГРУ Приватбанку Віктор Сагаль. Він відзначив міську гімназію, ЗОШ №10 та НВК №13 за найкращі результати у 2011 навчальному році, високий рейтинг предметних олімпіад, активну участь у громадському житті міста.
      Слово від батьків випускників було надано Аркадію Войтюку. Він висловив повагу і вдячність педагогам за те, що недаремно вкладали часточку своєї душі у дітей, за їх сумлінну працю, за знання, якими збагатили учнів, за сприяння їх духовному і фізичному розвитку, за високі моральні цінності та життєві принципи, які допомогли сформувати особистостей.
       Слова вдячності звучали і з вуст випускників. Вихованка НВК №13 Анастасія Карплюк звернулася до своїх перших вчителів, які вели у країну знань; педагогів, котрі всі ці роки навчали різним наукам; батьків, які завжди були поруч й підтримували.
        Помічник – консультант народного депутата України Володимир Гавриш привітав випускників та подарував медалістам книги.
      93 вчорашніх одинадцятикласника дякували своїм наставникам за проведені за шкільною партою роки. З щирими усмішками та неприхованими сльозами на очах вони прощалися зі своїми вчителями, однокласниками та закладами, які за роки навчання стали для них рідними.
      Окрім медалей, чимало цьогорічних випускників має на своєму рахунку багато інших особистих перемог - у спорті, науці, мистецтві.
       Після традиційної святкової лінійки колишні школярі, а тепер вже дорослі юнаки та дівчата, урочистою ходою пройшли центральною вулицею міста. Свято продовжилось випускним балом. А вранці – традиційна зустріч сходу сонця та першого дня самостійного життя.  

Читайте також:

31 травня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти