Ювілей спортивної школи

Ювілей спортивної школи

Урочистості з нагоди 60-літнього ювілею дитячо – юнацької спортивної школи управління освіти міста Ковеля зібрали у дружньому колі викладачів, тренерів, вихованців, ветеранів спорту, представників влади міста. Заступник міського голови Ігор Прокопів привітав ювілярів та вручив Подяки міського голови й цінні подарунки директору ДЮСШ освіти Володимиру Олексюку та тренеру – викладачу Олегу Стусу, а також Грамоту, якою нагороджено колектив школи.  
      Начальник управління освіти Віктор Бичковський привітав колектив школи зі святом, зауваживши, що своїми досягненнями школа багато в чому завдячує педагогам - ветеранам, які віддали чимало років трудової діяльності вихованню дітей та молоді, залученню їх до занять фізкультурою і спортом. Подяки від управління освіти з нагоди ювілею школи отримали тренери викладачі, які працювали у школі в різні роки – Ігор Царьов, Петро Стус, Дмитро Номанчук, Анатолій Малиш.
       Вітання від голови Волинської облдержадміністрації та Грамоти за багаторічну успішну працю отримали директор Володимир Олексюк, тренери – викладачі Олег Стус та Василь Івануха, а також ветеран закладу Анатолій Малиш. Їх вручив ювілярам головний спеціаліст управління фізичної культури і спорту ОДА Леонід Мазур. Грамотою відзначило  колектив спортивної школи й Міністерство сім’ї, молоді і спорту України.
      Слова вітань звучали цього дня від колег - педагогів, директорів спортивних закладів міста, вихованців. Привітав ДЮСШ освіти зі святом депутат міської ради Олександр Артишук, який зробив чимало для того, аби школа мала змогу повноцінно функціонувати (матеріальне забезпечення закладу, допомога у проведенні ремонтних робіт).
ДЮСШ освіти до свого ювілею провела багато спортивних заходів, а її вихованці порадували новими перемогами. Варто відзначити, що в школі вже склалась добра традиція серед викладачів – тренерські династії. Зокрема, Стусів та Фрейманів.
     Сьогодні ДЮСШ освіти нараховує понад 250 учнів, які займаються у 19-ти групах на 4-х відділеннях. Тут діють секції вільної боротьби, шахів, футболу та волейболу. 

Читайте також:

03 червня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти