Влада міста вшанувала журналістів

Влада міста вшанувала журналістів

Представники влади міста і району привітали з професійним святом місцеві ЗМІ. Журналісти сьогодні є своєрідними посередниками між владою і громадою. Мешканці нашого краю постійно отримують інформацію про те, що відбувається в  місті, чим живе громада і що в її інтересах зробила місцева влада. Саме від місцевих журналістів ковельчани дізнаються про здобутки наших комунальників, залізничників, підприємців, спортсменів, освітян, діячів культури. Слава вдячності та поваги професіоналізм у роботі звучали від міського голови Олега Кіндера. Він зауважив, що формування громадської думки великою мірою залежить від ЗМІ. Тому й побажав журналістам бути патріотами свого міста, любити його і працювати для блага його жителів.
Подяками міського голови та цінними подарунками за професіоналізм, оперативність і об’єктивність у висвітленні інформації, вагомий особистий внесок в розвиток місцевих ЗМІ нагороджені: редактор громадсько – політичної газети «Вісті Ковельщини»Микола Вельма та його  перший заступник Світлана Ляшук, спеціальний кореспондент обласної громадсько – політичної газети «Волинь – нова» Тамара Трофимчук, власний кореспондент, завідувач кореспондентського пункту ТВО «Служба інформації ВОДТРК» Ігор Чайка, кореспондент ТЦК Наталія Устимук.
      З нагоди професійного свята представників місцевих мас – медіа привітали також голова районної ради Петро Якубук та перший заступник голови райдержадміністрації Борис Андріюк. Вони також вручили Пордяки та подарунки винуватцям свята.
       Подарунком до свята журналістів була невелика концертна програма, організована міським та районним відділами культури. 

Читайте також:

06 червня 2011
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти