У Ковелі дбають про благоустрій вулиць

У Ковелі дбають про благоустрій вулиць

     На реконструкцію і капітальний ремонт доріг у  Ковелі в нинішньому році  з місцевого та обласного бюджетів передбачено 6 млн.грн. Вже виконані роботи на 20-ти вулицях: Богуна, Д.Нечая, Будищанській, Загородній, Геологів, Відродження , Черняховського, Великій Гончарній,  Брестській, Гвардійській, Березовського, Дунаєвського, Перемоги, Ватутіна, Сагайдачного, Достоєвського, Симоненка, Ольжича, Луцькій, Театральній.         
         У ці дні ведеться  ремонт дорожнього покриття  вулиць Старицьких та Грушевського (від Мечнікова  до Луцької).
         Міський голова Олег Кіндер подав пропозиції в ОДА  щодо реконструкції та капітального ремонту  до кінця 2011 року ще 27 вулиць на загальну суму 8,5млн.грн.
        ВАТ «Ковельське ШБУ-63» приступило до робіт з влаштування   «кишені» для стоянки автомобілів  біля ДЮСШ   (бульвар Л.Українки) та площадки для висадки пасажирів маршрутних таксі біля СШ №1 (навпроти магазину «День – Ніч»),  а  ПП «Приватбуд» каналізаційної мережі  по вул. Князя Романа.
        ККП «Добробут»  прокладено мережі зливової каналізації по вул. Репіна та водовідведення біля будинку №15 по вул. Сагайдачного. Також підприємством придбані світильники для проведення  реконструкції  освітлення на вулицях  Руданського, Грінченка, Коновальця, Пирогова, Партизанській, Роксолани, Зерова, Мазепи.


Читайте також:

27 липня 2011
Ковель VS Covid
Станом на 21.01.2021
Захворіли за добу: 14
Одужали за добу: 3
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти