«Світ для дітей» завітав до Ковеля

«Світ для дітей» завітав до Ковеля

26 липня стало святковим днем  для дітей дошкільного навчального закладу №6. До них із щедрими гостинцями приїхали директор благодійного фонду «Світ для дітей» Галина Микитюк та представник цього фонду в Ковелі Олена  Галайчук. Добродійники мали за мету особливу увагу та  часточку тепла передати вихованцям інтернатної групи, котрі обділені батьківською любов’ю.
Великодушні гості подарували закладу різноманітні яскраві  гойдалки, «гірку», «драбинку» -  обладнання, яке стало окрасою дитячого  ігрового майданчика. Відтепер не кожен дошкільний заклад може похвалитися  такими місцями для  прогулянок та розваг.
 Пораділи візиту і працівники кухні, які отримали  велику електричну жаровню, на якій можна смажити одночасно майже 50 котлет.  
 Слова вдячності за добро і турботу про ковельських дітей від міської влади висловили начальник служби у справах дітей Жанна Вельма та головний спеціаліст управління освіти Оксана Товстига.
Із керівництвом фонду «Світ для дітей»  узгоджені плани на майбутнє з проведення заходів до державних та релігійних свят. Отож, є підстави стверджувати, що  зустріч та благодійна акція стали початком співпраці фонду та виконавчих органів місцевої влади в питаннях допомоги та підтримки дітей, які виховуються в сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах.

Читайте також:

29 липня 2011
Ковель VS Covid
Станом на 21.01.2021
Захворіли за добу: 14
Одужали за добу: 3
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти