Відбулась дванадцята сесія міської ради

Відбулась дванадцята сесія міської ради

Чергова сесія міської ради пройшла злагоджено та конструктивно. До затвердження питань порядку денного місцеві народні обранці озвучили запити та звернення. Більшість із них в установленому порядку будуть спрямовані у відділ комунального господарства, оскільки їх вирішення належить до компетенції саме цього структурного підрозділу міської ради.
       Депутати підтримали рішення «Про створення центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Ковеля». У закладі перебуватимуть діти, які згідно з медичним висновком потребують постійного стороннього догляду і не можуть відвідувати загальноосвітні заклади. Центр покликаний забезпечувати комплексну  реабілітацію та соціальну адаптацію дітей-інвалідів. Функціонуватиме соціальна установа на вул.Відродження 12а.
       На сесії прийнято Програму запобігання та захисту населення і території міста Ковеля від підтоплення ґрунтовими водами на 2011-2020 роки, яка передбачає  систему заходів з водовідведення  міста.  Орієнтовні обсяги фінансування  Програми на 9 років близько 12 млн.грн.  
        Народні обранці затвердили  Програму охорони навколишнього природного середовища в місті Ковелі на період до 2015 року, яка включає   очистку гідротехнічних споруд Бобрівської осушувальної системи, будівництво полігону  третьої черги  твердих побутових відходів тощо. Затверджено Положення «Про надання земельних ділянок із земель Ковельської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд». Документ регулює порядок виділення земельних ділянок для мешканців міста Ковеля.
      Депутати прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України з приводу судового процесу над Юлією Тимошенко.
       Розглянуто ряд  питань щодо врегулювання земельних відносин у місті.

Читайте також:

29 липня 2011
Ковель VS Covid
Станом на 21.01.2021
Захворіли за добу: 14
Одужали за добу: 3
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти