У Ковелі встановили стелу на честь земляків - загиблих учасників АТО

У Ковелі встановили стелу на честь земляків - загиблих учасників АТО

Рівно рік минув з того часу, як у Ковель прийшла перша трагічна звістка з фронту. Біля міста Волновахи загинув ковельчанин Олександр Артемук. На жаль, ще п’ятеро жителів нашого міста не повернулися до рідних домівок. Не оминуло горе і мешканців Ковельського району. Шестеро хлопців віддали своє життя, захищаючи Україну.Сьогодні у Ковелі відбулося відкриття стели пам’яті на честь наших земляків – загиблих учасників АТО. На фотопортретах  - молоді, красиві й сміливі обличчя воїнів, які назавжди залишаться такими.


На бульвар Лесі Українки, де встановлено стелу, прийшли рідні загиблих героїв, представники міської та районної влади, військові побратими, молодь, духовенство, аби згадати всіх поіменно та віддати данину шани:
Артемуку Олександру
Абрамчуку Олександру
Ярмолюку Олександру
Тарасюку Олексію
Шиліку Анатолію
Задорожньому Андрію
Данилевичу Роману
Дем’янику Сергію
Максимчуку Станіславу
Омелянюку Андрію
Мостиці Андрію
Редьковичу Павлу.

Боляче, шкода і безмірно прикро, що відійшли у вічність мужні воїни, сини, брати, мудрі чоловіки і найрідніші у світі татусі, які вже ніколи не обіймуть своїх донечок і синів, своїх коханих.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, яких сьогодні немає серед нас.Духовенство міста Ковеля відслужило  панахиду.
Учасники заходу поклали квіти та лампадки до підніжжя пам’ятного знака.Читайте також:

22 травня 2015
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти