Ковель приймав гостей «Лісової пісні»

Ковель приймав гостей «Лісової пісні»

Біля пам’ятника Лесі Українки в Ковелі пройшло офіційне відкриття свята «Лісової пісні», приуроченого 100-річчю з часу написання драми – феєрії. Міський голова Олег Кіндер привітав гостей урочистостей та зауважив: «Ми пишаємось тим, що всесвітньо відома поетеса жила на нашій землі, писала про наш край. Ковельчани знають і цінують історію свого міста, свого народу, в якій часточку своєї душі залишила й Леся»
 Учасники літературно-мистецького форуму говорили про геніальність таланту Лесі Українки, неповторний національний колорит та філософську довершеність написаної 100 років тому драми-феєрії «Лісова пісня». А на завершення – поклали квіти до підніжжя пам’ятника.
 В цей же день відбулась зустріч поетів та літераторів із творчою інтелігенцією міста Ковеля. До нашого міста прибув голова Національної спілки письменників України, депутат Верховної ради України Володимир Яворівський. Володимир Олександрович презентував свою нову книгу «Найдовша ніч президента», яка незабаром має з’явитись у продажу.
Господиня свята, незмінний його організатор, голова Волинської обласної організації Національної спілки письменників України Ніна Горик дала можливість всім гостям представити свою творчість. А відзначити 100-річчя з часу написання драми –феєрії у Ковель приїхали літератори з Полтавщини, Рівненщини, Галичини, Луцька, із сусідніх Білорусі та Польщі.
Заступник міського голови Ігор Прокопів у своєму виступі подякував Ніні Горик за те, що вона уже впродовж 11 років опікується Лесиним святом, популяризує Лесине слово та Волинську землю.  

Читайте також:

08 серпня 2011
Ковель VS Covid
Станом на 21.01.2021
Захворіли за добу: 14
Одужали за добу: 3
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти