Проблеми і досягнення ветеранів області обговорювали у Ковелі

Проблеми і досягнення ветеранів області обговорювали у Ковелі

На базі Ковельської ради ветеранів війни, праці і збройних сил відбувся виїзний обласний семінар керівників міських  та районних ветеранських організацій Волині. Мова йшла про підготовку до звітів осередків і виборів їх керівного складу. Голова обласної ради ветеранів Микола Капітоненко відзначив роботу окремих керівників, а також звернув увагу на організації у тих районах, де робота з ветеранами і виконавська дисципліна голів  є вкрай незадовільною.  
      Микола Капітоненко дав оцінку політичній та економічній ситуації в країні, висловив невдоволення недостатньою увагою держави до ветеранів Великої вітчизняної війни, рівнем їх пенсійного та медичного забезпечення.
      Голова ради ветеранів області звернув увагу присутніх керівників осередків на посилення співпраці міських та районних організацій з органами влади. Ознайомив з рекомендаціями з підготовки до звітно – виборної конференції, отриманими від Ради ветеранів України. Відзначив роботу соціальних служб, які опікуються проблемами літніх людей, забезпечують їх соціальні потреби. Микола Капітоненко висловив позитивні відгуки читачів про «Книги пам’яті», які вийшли друком у різних районах і містах області. А ще – згадав імена тих ветеранів Великої вітчизняної, котрі запам’яталися усім своєю відданістю справі, активною громадською позицією.
      Голови ветеранських осередків, які прибули до Ковеля на обласний семінар, відзначили, що раді ветеранів війни і праці Ковеля пощастило мати таке просторе приміщення, де можна проводити зустрічі і засідання. У багатьох районах організації не мають навіть кабінету.
      Про роботу Університету ІІІ віку розповів голова Ковельської ради ветеранів війни і праці Віталій Подолянчук. На завершення зустрічі присутні подивилися відеозаписи занять Університету. В залі, де проводився семінар, було розгорнуто фотовиставку «Пісня життя» із заходів, які проводили і в яких брали участь ветерани. 

Читайте також:

10 серпня 2011
Ковель VS Covid
Станом на 21.01.2021
Захворіли за добу: 14
Одужали за добу: 3
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти