Змінено графік подачі гарячої води

Змінено графік подачі гарячої води

Міська влада подбала про те, щоб гарячу воду ковельчани мали протягом дня. Гаряча вода є одним з елементів буденного життя і необхідним атрибутом цивілізованого суспільства. Тому питання забезпечення осель ковельчан цим благом для міської влади є досить важливим. Саме для цього міський голова зібрав позачергове засідання виконавчого комітету. З 1 листопада буде змінено графік подачі гарячої води і ковельчани не відчуватимуть незручностей. Адже згідно рішення виконкому гарячу воду населенню подаватимуть протягом дня – з 6-ї до 23-ї год. 
Міський голова Олег Кіндер поінформував присутніх про те, що з початком опалювального сезону, який у Ковелі розпочався вчасно - 15 жовтня, вперше за багато років не виникло жодних проблем із роботою міських котелень. Станом на 20 жовтня нарікань та скарг від мешканців міста не надходило. Всі будинки опалюються, котельні працюють в робочому режимі. Міський голова зауважив, що потреби обмежувати подачу гарячої води населенню зараз немає. Рішення про встановлення графіка весною цього року було викликане завершенням опалювального сезону з метою економії енергоресурсів через значні борги за спожитий газ.
Начальник відділу комунального господарства Олександр Балак, доповідаючи з даного питання, зазначив, що на сьогодні нема заборгованості ПМТ «Ковельтепло» за спожитий газ, тому опалювальний сезон в місті розпочався без проблем. Міський голова подякував начальнику ПТМ «Ковельтепло» Володимиру Бойку за вчасне і професійне вирішення питань теплозабезпечення, завдяки чому Ковель отримав необхідні ліміти газу на початок опалювального сезону.
Отож, рішенням виконавчого комітету Ковельської міської ради затверджено графік подачі гарячої води населенню міста з 1 листопада 2011 року:
- понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця з 6.00 год. до 23.00 год.
- субота, неділя з 7.00 год. до 23.00 год.
Члени виконкому також розглянули чотири питання порядку денного, що стосуються автоперевізників на міських автобусних маршрутах загального користування. Зокрема, затверджено Умови проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників, який відбудеться 24 листопада, внесено зміни до мережі автобусних маршрутів загального користування.
 

Читайте також:

20 жовтня 2011
Ковель VS Covid
Станом на 21.10.2021 
Захворіли за добу: 89
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО:  97
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти