Звітно – виборна конференція «дітей війни»

Звітно – виборна конференція «дітей війни»

Майже півтори тисячі ветеранів протягом двох років звернулися з різноманітними питаннями до громадської організації «Захист дітей війни», - зазначила у доповіді на звітно-виборній конференції її голова Леся Петрівна Гарбарук. Вона розповіла про здобутки і негаразди в роботі. Зокрема, чимало зусиль докладено в організації обліку дітей війни, які мешкають у Ковелі. За попередніми даними, їх налічується до чотирьох тисяч. Створено первинні осередки в установах та на підприємствах. Серед нагальних проблем - відсутність фінансового забезпечення громадської організації, невиконання у повному обсязі Закону України «Про соціальний захист дітей війни». У виступах літні люди скаржилися на грубість та черствість водіїв стосовно пільгового перевезення у громадському транспорті, висловлювали пропозиції щодо активізації діяльності координаційної ради – керівного органу , просили допомоги міської влади у виділенні приміщення для організації.
Через поважні причини Леся Гарбарук просила знайти їй заміну. Учасники конференції із розумінням віднеслися до цього прохання і новим керівником обрали Сухого Володимира Михайловича. Його заступником стала Примаченко Людмила Василівна. Обрано контрольну комісію та двох делегатів на обласну конференцію.
У роботі форуму взяли участь голова Волинської організації «Захист дітей війни» Ростислав Степанович Чапюк та член ревізійної комісії обласного осередку Євгенія Василівна Денисюк.
 

Читайте також:

20 жовтня 2011
Ковель VS Covid
Станом на 21.10.2021 
Захворіли за добу: 89
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО:  97
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти