МФК «Ковель» - серед переможців

МФК «Ковель» - серед переможців

Завершився чемпіонат Волині 2011 року з футболу серед молодіжних та дорослих команд. Сім команд-учасників змагались між собою у два кола. Після визначення 4-х найсильніших турнір відбувався за системою плей-оф.
У першому півфіналі наш МФК «Ковель» зустрічався з ФК «Шахтар» із Нововолинська. Команда наших земляків була рішуче налаштована на гру та не залишила суперникам ніяких шансів на перемогу. В гостях та вдома ковельські футболісти розгромили суперників із загальним рахунком 8 : 1.
У Луцьку на стадіоні «Підшипник» відбулась фінальна гра. Весь перший тайм ковельчани «сиділи» на воротах суперників – луцької команди «ВОЛТ-транс». Три рази наш нападник виходив один на один з воротарем, один раз попали в перекладину, але м’яч ніяк не влітав в ворота. Тут спрацював «закон футболу»: не забиваєш ти - забивають тобі. Одна атака лучан - і вони вже попереду (1:0). Наші футболісти знову беруть ініціативу у свої руки і зрівнюють рахунок 1 : 1. До кінця гри залишається 3 хвилини: переможця, напевно, визначить пенальті. Але тут бійцівські якості проявили лучани. Ковельчани зривають швидку атаку порушенням правил біля штрафного майданчика, за 18 метрів від воріт. Майстерно пробитий штрафний, рахунок - 2:1, і лучани святкують перемогу у чемпіонаті Волині. Команда МФК «Ковель» - друга.
Більш вдало виступила наша молодіжна команда, яка за два тури до закінчення змагань, стала чемпіоном Волині серед молодіжних складів.
Цього року золотий дубль не вдався. Проте ми щиро вітаємо наших футболістів, які протягом усього сезону показували змістовну гру і сподіваємось, що вони ще не раз нас порадують своєю майстерністю.
Попереду Кубок Волині, де наші футболісти в неділю - 23 жовтня у півфіналі грають з амбітною командою с.Боратин Луцького району. 

Читайте також:

21 жовтня 2011
Ковель VS Covid
Станом на 21.10.2021 
Захворіли за добу: 89
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО:  97
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти