Спільні дії в інтересах дітей

Спільні дії в інтересах дітей

З метою пропаганди здорового способу життя, ознайомлення неповнолітніх з відповідальністю згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального Кодексу, в рамках проведення «Днів спільних дій в інтересах дітей» в навчальних закладах міста впродовж жовтня та листопада тривають відеолекторії.
Спеціалісти міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей провели відео лекторії в Ковельському професійному ліцеї. Під час спілкування студенти мали можливість задавати питання на цікаві для них теми і відразу ж отримувати відповідь. Начальник служби у справах дітей Жанна Вельма та в.о. директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Медвєдєва на прикладах, які грунтуються на документальних фактах, пояснювали дітям, до чого може призвести незнання законів та безпечність. Студенти переглянули документальні фільми про торгівлю людьми та про хворобу ХХІ століття - ВІЛ-СНІД.
В ПТУ № 5 за участю редактора міськрайонної газети «Вісті Ковельщини» Миколи Вельми та члена Національної спілки журналістів України Анатолія Семенюка був організований круглий стіл на тему: «Українській молоді - європейський цінності». Студентів ознайомлено з функцією та повноваженнями органів місцевого самоврядування, змістом «Європейської хартії», роллю молоді в житті суспільства та країни. Наприкінці зустрічі дітям були роздані буклети на правову та профілактичну тематику. 

Читайте також:

21 жовтня 2011
Ковель VS Covid
Станом на 21.10.2021 
Захворіли за добу: 89
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО:  97
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти