Прес – конференція Ковельського міського голови

Прес – конференція Ковельського міського голови

Відбулась прес – конференція міського голови Олега Кіндера, на якій йшлося про результати роботи комісій щодо перевірки стану фінансово – господарської діяльності культурно – просвітницького центру та його подальшого функціонування.
На початку прес – конференції міський голова ознайомив журналістів із результатами роботи комісій. Виконавчий комітет Ковельської міської ради 8 вересня одним із питань порядку денного розглянув фінансово – господарську діяльність КП «Ковельський міський культурно – просвітницький центр». З інформації директора підприємства стало відомо, що це комунальне підприємство перебуває у вкрай складному фінансовому стані. Кредиторська заборгованість та борг за угодами про безпроцентну фінансову допомогу та банківським кредитом станом на 01.07. 2011 р. складали понад 560 тис. .грн. Тому було прийнято рішення рекомендувати міському голові створити депутатську комісію з детального вивчення питання фінансово – господарської діяльності культурно – просвітницького центру.
             Рішенням сесії міської ради від 22.09.2011 р. № 14/33 створено тимчасову контрольну комісію з питань вивчення фінансово – господарської діяльності КП «Ковельський міський культурно – просвітницький центр», яка працювала в закладі з 27.09. 2011 по 10.10.2011р. До складу комісії увійшли представники різних політичних сил, а саме: «Наша Україна», «Фронт змін», «Батьківщина», «Сильна Україна», Партія Регіонів, що дозволило виключити будь-яку політичну складову при розгляді даного питання.
               За зверненням депутатської комісії до міського голови з метою встановлення достовірності бухгалтерського обліку та фінансової звітності КП «Ковельський міський культурно – просвітницький центр», розпорядженнями міського голови №378 від 27.09.2011р. та №384 від 30.09.2011р. було створено інвентаризаційну комісію та залучено спеціалістів. Ігноруючи вимогу депутатської комісії та порушуючи рішення сесії і розпорядження міського голови директор КП «Ковельський міський культурно – просвітницький центр» С.Д. Кошарук не надав вчасно документи про діяльність підприємства, бухгалтерської та фінансової документації, що створило додаткові незручності в роботі підприємства та комісії.         
           На засіданні виконавчого комітету міської ради 13.10.2011р. було заслухано інформацію тимчасової контрольної депутатської комісії і прийнято рішення направити усі матеріали роботи комісії у Ковельську міжрайонну прокуратуру та ВДСБЕЗ УМВС України у Волинській області.
             В ході роботи комісія неодноразово зустрічалася з колективом підприємства,  співпраці з директором – Кошаруком С.Д. не було. Протягом кількох днів він був відсутній на робочому місці, про що були складені відповідні акти комісією.
             Під час нарад за участю керівників міста, начальника відділу культури та  представників трудового колективу було встановлено, що на підприємстві з травня місяця існує заборгованість по виплаті заробітної плати, багато працівників звільнено, у тому числі і в.о. головного бухгалтера, люди не ознайомлені належним чином зі своїми посадовими обов’язками  і не отримали від керівника жодних розпоряджень щодо подальшої роботи підприємства.
             Питання подальшої діяльності КП «Ковельський міський культурно – просвітницький центр» не розглядається у політичній чи особистісній площині. Це питання господарського характеру. На сьогодні директор КП «Ковельський міський культурно – просвітницький центр» Кошарук С.Д. звільнений з посади. Формат функціонування підприємства визначається і остаточне рішення буде прийматись після детального аналізу документації і отримання результатів перевірок.

           Міська влада щиро вдячна громадським організаціям, представникам засобів масової інформації, депутатам різних рівнів за їх турботу  про долю центру і запевняє, що культурно-просвітницький осередок міста буде збережено.
          Детальніше про спілкування журналістів з міським головою Олегом Кіндером  читайте в засобах масової інформації: газетах «Вісті Ковельщини», «Ковель сьогодні»,  «Сім’я і дім», в Інтернет – виданнях «Волинські новини» та «Волинський інформаційний портал», а також дивіться в інформаційних програмах Волинського телебачення, телевізійного центру «Ковель».
         27 жовтня о 10 годині в сесійному залі будинку рад відбудеться сесія міської ради, одним з питань порядку денного якої є розгляд звіту про результати роботи тимчасової контрольної комісії міської ради, яка вивчала фінансово – господарську діяльність КП «Ковельський міський культурно – просвітницький центр».                             

Читайте також:

26 жовтня 2011
Ковель VS Covid
Станом на 21.10.2021 
Захворіли за добу: 89
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО:  97
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти