Стартував чемпіонат України з міні-футболу (перша ліга)

Стартував   чемпіонат України з міні-футболу.  Дві ковельські команди  «Буран-Негабарит» та «Шанс-Авто»  відкривали  перше  коло змагань. Матчі  цих  команд  завжди  викликали чималий інтерес  серед глядачів. Такі поєдинки  традиційно  називають «ковельське  дербі».
    З перших  хвилин  грою  повністю  керували футболісти «Буран-Негабариту». На   першій та третій хвилині  Іван Данилюк  забиває  два  голи, а на сьомій - Петро Мороз  знову додає в  рахунку.  До перерви  «Шанс-Авто» зменшує розрив у рахунку, забивши два голи.
     У другому таймі «Шанс-Авто» зрівнює рахунок 3:3. Гра набуває жорсткого, нервового   характеру.  За  2  хвилини до  завершення матчу перевага знову у  «Буран – Негабариту».  Але «Шанс» не  втратив  свого шансу -  три  атаки і три голи  влітають  у  ворота  суперника.  Важко  зрозуміти, як  за  1 хвилину  45  секунд  втратити  перемогу, але  це -  футбол, і завжди  перемагає  той, хто бореться  до  останньої секунди, до  фінального  свистка  судді.