Підтримаймо земляка

Підтримаймо земляка

Ковельчанин Аркадій Войтюк в першому прямому ефірі неперевершеного шоу, на каналі СТБ, «Х-фактор» - достойно виступив і зачарував усіх. Він довів, що гідний брати участь у цьому вокальному конкурсі, бо – найкращий! Незважаючи на те, що Ігор Кондратюк засумнівався у цьому, не обравши його в свою команду «Хлопців», він все ж залишився у шоу, і продовжує співати, дарувати свою позитивну енергію та чарівну посмішку, вже у дуеті з одеситкою Малікою.
Доля сама розставила усе по місцях – і вирішила дати шанс талановитому, незвичайному хлопцю, який понад усе любить співати, бо музика – це він. Минулої суботи усі побачили, що Аркадій природжений артист, у нього є все – зовнішність, харизма, голос, вишукана поведінка на сцені – для того, аби заворожити глядачів, занурити їх в прекрасний та чарівний світ якісної музики. Дуетна пара – Аркадій та Маліка – безперечні фаворити шоу «Х-фактор». Їх продюсер – Йолка – прикладає максимум зусиль для того, щоб вони були найкращими, а їх виступи блискучими.
Усіх небайдужих просимо підтримати Аркадія та Маліку. Дуже хочеться, щоб вони якнайдовше були у шоу або ж взагалі стали його переможцями! Щосуботи, о 19 год на каналі СТБ, насолоджуючись їх виступом, відправляйте за них смс на номер 7766 з текстом 06 або телефонуйте 0-900-102-0-06 (лише під час ефіру!). Заради визнання НАШОГО Аркадія, заради перемоги, заради успіху, заради музичного мистецтва, заради здійснення мрій!

Читайте також:

27 жовтня 2011
Ковель VS Covid
Станом на 21.01.2022 
Захворіли за добу: 85
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО: 28
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти