Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі змагались за кубок ГО «Цивільний Корпус «Азов» Ковель»

У Ковелі змагались за кубок ГО «Цивільний Корпус «Азов» Ковель»

На спортивному майданчику СШ № 3 відбулись змагання з міні-футболу на кубок ГО «Цивільний Корпус «Азов» Ковель», приурочені 125-ій річниці з дня народження полковника Армії УНР Євгена Коновальця, за підтримки відділу молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету міської ради, піцерії «Класік» та торгової фірми «Юкон».
У турнірі брали участь 12 чоловічих команд з міст Володимира-Волинського та Ковеля, смт. Гурійська та с. Сойне Маневицького району, а саме: «Ковель Волинь», «Патріот України», «Альве», «Мілітарі», «Ковалі», «Козаки», «Володимир-Волинський», «Дрім – Тім», КФС, «Турійськ», «Прилісне» та «Олт кейтсл».
Змагання проходили в чотирьох групах: по три команди в кожній, за коловою системою. Переможці груп змагалися у півфіналі. Гравці продемонстрували чудову майстерність, високу техніку володіння м’ячем та неабияку волю до перемоги. Глядачі, яких зібралося чимало, палко підтримували учасників турніру.
У півфіналах зустрілися команди «Сойне» та «Козаки», «Альве» та «Мілітарі». В першій зустрічі з рахунком 1 : 0 перемогла команда «Козаки», а у другій - по пенальті 8 : 7 перемогу святкували футболісти «Альве» (основний час закінчився з рахунком 5 : 5). У грі за третє місце бронзові медалі вибороли спортсмени з с.Сойне. У фінальному поєдинку команда «Альве» перемогла «Козаків» з рахунком 4 : 0.
Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями, а команда- переможець - кубком від ГО «Цивільний Корпус «Азов» Ковель».

 

Читайте також:

16 червня 2016
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти